П’ятниця, 29.03.2024
DIVAN - Український Веб Журнал
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Техно » Комп'ютери » Комп вирубується!!! SOS
Комп вирубується!!! SOS
NutsДата: Субота, 18.04.2009, 17:45 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувач
Повідомлень: 10
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене є реальна проблема з компом, коли граю любу потужну гру, він вимикається і то переважно більш менш в період 30 хвилин. Раніше такого не було, почалось буквально з квітня. Допоможіть порадою! sad sad sad
 
AdminДата: Субота, 18.04.2009, 18:01 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 36
Нагороди: 2
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Nuts)
У мене є реальна проблема з компом, коли граю любу потужну гру, він вимикається і то переважно більш менш в період 30 хвилин. Раніше такого не було, почалось буквально з квітня. Допоможіть порадою! sad sad sad

Я більш ніж впевнений в тому що просто забились охолоджувачі пилюкою, можете попробувати чистити самі, але краще зверніться до людей які знають у цьому толк. Це не є проблема але просто час від часу потрібно чистити ваші охолоджувачі. Після чистки повинен працювати на всі 100. wink

 
NutsДата: Субота, 18.04.2009, 18:04 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувач
Повідомлень: 10
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Admin)
Я більш ніж впевнений в тому що просто забились охолоджувачі пилюкою, можете попробувати чистити самі, але краще зверніться до людей які знають у цьому толк. Це не є проблема але просто час від часу потрібно чистити ваші охолоджувачі. Після чистки повинен працювати на всі 100.

А я ще хотів написати що він якісь гарячий дуже, як радіатор happy .

 
kulishДата: Субота, 18.04.2009, 23:47 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Користувач
Повідомлень: 32
Нагороди: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Хм і і мій теж гріється досить сильно, але за ним не зустрічав такого cool

 
NutsДата: Четвер, 07.05.2009, 18:25 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувач
Повідомлень: 10
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Admin)
Я більш ніж впевнений в тому що просто забились охолоджувачі пилюкою, можете попробувати чистити самі, але краще зверніться до людей які знають у цьому толк. Це не є проблема але просто час від часу потрібно чистити ваші охолоджувачі. Після чистки повинен працювати на всі 100. wink

Навіть забув Вам подякувати. Ви дійсно були праві. Все діло було в перегріванні. Дякую за допомогу

 
FREEMANДата: П’ятниця, 08.05.2009, 19:20 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувач
Повідомлень: 11
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене компу вже роки 3 і все в порядку. Хоча пилюки дуже багато. Правда гріється теж від неї, але глюків не бачив. Працює як працював, ще робота максимально залежить від програмного забезпечення.
 
МурзикДата: Понеділок, 13.08.2018, 22:00 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувач
Повідомлень: 6
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
По проблеме - перегревается что-то. БП или процессор.
А не по проблеме - увидел в магазине мониторы 27 дюймов: https://stylus.ua/monitory/diagonal:27-3/ купил - играться на таком - просто фантастика. Словно ты внутри игры находишься. Всем игроманам - просто маст хэв!
 
Форум » Техно » Комп'ютери » Комп вирубується!!! SOS
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024