Четвер, 28.03.2024
DIVAN - Український Веб Журнал
Меню сайту
Форма входу
Категорії розділу
Анекдоти та історії [44]
Сміємось разом
Приколи та різне [172]
Різноманітна комедійна всячина
Фото-збірки [51]
Фото які варто побачити
Наука і техніка [9]
Світ науки та Hi-Tech
Новини та статті [21]
Від світових до новин сайту
Флеш-ігри [17]
Розважся цікавими флеш-іграми
Відео [26]
Смішне, цікаве та прикольне відео з інтернету
Дивись [1]
Кіно, шоу, відео...
Спорт [3]
Спорт в Україні та світі
Цікаве та корисне [3]
Про те що цікаво та корисно знати
Пошук
Хмара тегів
Hummer Suzuki краще гірки DirectX ліс вертоліти губернатор Каліфорнія фільм кохання фотограф MID QWERTY інтернет дизай Клавіатура корпус дівчина бабуся закон Лада весело корисно Maxim еро Лопирьова Міс анекдоти життя icq SMS американець Гітлер материнська Місто історія бодун дочка мама успіх клієнт китай гумор чоловік баланс змія збірка літак креатив люди магія гра Зброя автомат екзамен відпочинок вбивця головоломка відео матч коментатор зірка кіно художник будівля місяць Британія презентація анекдот мистецтво тварина експеримент авто кулінарія байк парад жінка модель журнал спорт конкурс любов Стихія врятування Готика культура виставка офіс фото їжа вибори держава країна Київ Футбол премія актор вибух гроші
Головна » Статті » Приколи та різне

Броньові солдати
Друга світова війна підтягнула прогрес в танкобудуванні. Всього за 6 років танки зробили більший ривок, чим за попередніх двадцять. Значна частина танків оділась антиснарядним бронюванням, потужними довгоствольними гарматами (калібром до 152 мм), в кінці війни з'явилися перші нічні (інфрачервоні) приціли (хоча досліди по їх постановці на танк проводилися в СРСР ще до війни), радіофікація танків стала вважатися необхідною. Тактика вживання танків теж досягла високої міри досконалості, в перший період війни німецькі воєначальники продемонстрували всьому світу, як вживання танкових з'єднань дозволяє провести операції по оперативному і стратегічному оточенню і швидко виграти війну (т.з. «бліцкриг» в Германії або глибока наступальна операція в Радянському Союзі).



В ході Другої світової війни перше місце в «світовій табелі про ранги» танкобудівників ділили радянські і німецькі конструктори.Німецька школа зробила упор на збільшення бронювання і довжини знарядь, поліпшення приладів спостереження (включаючи інфрачервоні прилади нічного бачення), поліпшенню населеності, а радянська школа брала переважно технологічністю і масовістю виробництва, вносячи серйозні зміни до конструкції базових типів танків (Т-34, КВ і ІС) лише при крайній необхідності. Радянська танкова школа створила також досить вдалі моделі інших типів бронетанкової техніки, самохідні артилерійські установки і винищувачі танків.



Американська школа при деякій початковій відсталості в плані компонентів і технологічності все ж надолужила прогаяне до кінця війни за рахунок розгортання масового виробництва декількох вибраних моделей, хорошої якості стали і порохів, а також радіофікації (мінімум по дві рації на танк). Найбільш вдалими німецькими танками стали Pz.IV (наймасивніший), «Пантера», і, з деякими обмовками, «Тігр» і «Королівський тигр». Кращими радянськими танками, що брали участь в Другій світовій війні, були визнані середній танк Т-34 (у різних варіантах, у тому числі його пізній варіант Т-34-85 з різними модифікаціями 85 мм гармат) і важкий танк ІС-2. Кращим американським танком був визнаний M4 Шерман, який широко поставлявся в СРСР по ленд-лізу.



Особливо несприятливим для Червоної Армії було співвідношення бронетанкових втрат в початковий період Великої Вітчизняної війни (червень-листопад 1941 року) і в переломній битві в Курській битві (липень-серпень 1943 року).


































Категорія: Приколи та різне | Додав: Admin (14.03.2009)
Переглядів: 2332 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Наше опитування
Інтернету потрібен цей сайт?
1. Так
2. Побачимо
3. Ні
Всього відповідей: 30
Друзі сайту
  • ICQ: 2389913
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Реклама
Copyright MyCorp © 2024